About

Hoş Geldiniz
TechPro Education

TechPro Education, hem eğitmenlik deneyimi olan hem de yıllardır sektörün içinde çalışan bilgi teknolojilerine tutkulu bir grup uzman tarafından 2019 yılında kuruldu. O günden bu yana, verdiğimiz profesyonel eğitimlerle binlerce insana kariyer yolculuklarında eşlik ederek yaşamlarına dokunabilmenin eşşiz sevincini yaşıyoruz. Bugün geldiğimiz noktada, nitelikli eğitmen kadromuz ve profesyonel ekibimiz, ücretli/ücretsiz çok sayıda kursumuz, kullandığımız ileri düzey eğitim teknolojileri, kurumsal işbirliklerimiz ve bunlarla birlikte hayata geçirdiğimiz pek çok projeyle birlikte TechPro Education, online eğitim sektörünün dinamik ve dönüştürücü gücü olmaya devam diyor.

Neden TechPro Education?

+
Misyonumuz
  • 1. Bilgi teknolojileri dünyasındaki sektörel gelişmeleri ve teknolojik trendleri yakından takip ederek eğitim programlarımızı sürekli güncel tutmak.
  • 2. IT eğitimini ve bu alandaki kariyer fırsatlarını herkes için ulaşılır kılmak.
  • 3. Online eğitim alanındaki son metot ve teknolojileri en güncel haliyle programlarımıza uyarlamak ve uygulamak.
  • 4. Her programa, kişiye ve dönemsel şartlara göre özelleştirilmiş kariyer planları oluşturmak ve uygulamak.
+
Vizyonumuz

Bilgi teknolojileri, uzaktan eğitim ve sektörel gelişmeleri aynı anda kuşatan bir perspektifle, işveren taleplerini geleceğin becerileri ile entegre eden çok yönlü ve dinamik bir eğitim konseptini en optimum şartlarda sunarak, herkesin geleceğin teknolojileri ile eşit koşullarda buluşmasını sağlamak.

+
Sektörel Tecrübemiz

TechPro Education kurucuları, ABD’de Bank of America, Mastercard ve Boats Group gibi dünya çapındaki IT firmalarında çalışmaktadır. Sektörün tam merkezinde olmanın avantajıyla yeni trend ve gelişmeleri yakından takip ederek kullanıyor ve anında eğitimlerimize yansıtıyoruz.

+
Uluslarası Kalite

TechPro Education, bağımsız değerlendirme kuruluşu Career Carma’ya göre 2023’ün en iyi Yazılım Bootcamplerinden biridir. Diğer değerlendirme kuruluşu Course Report’a göre ise 2023’ün en iyi QA Testing Bootcamplerindendir.

+
Silikon Vadisi Fırsatı

Data Science ve Full Stack Java Developer kursu mezunlarımıza, Stanford Üniversitesi hocaları mentorlüğünde Silikon vadisi projelerinde çalışma fırsatı sunuyoruz. Bu projelerde deneyim ve network edinen mezunlarımız, Silikon vadisinde profesyonel olarak çalışma şansı yakalıyorlar.

+
İngiltere’den Üniversite Diploması

İngiltere merkezli Richmond College ile yaptığımız işbirliği ile, TechPro Education’dan aldığınız sertifika, Richmond College akrediteli olarak sunulmaktadır. Mezun olduktan sonra hiçbir ekstra ders almadan sadece online ortamda ödev ve sınavları tamamlayarak Richmond College’dan uluslararası geçerliliği olan üniversite diploması alabilirsiniz.

+
ABD’den Lise Diploması

ABD Lena Dil Okulları ile yaptığımız işbirliği sonucunda, genç öğrencilerimize sadece ekstra 5 ders alarak ABD’den lise diploması veriyoruz. Böylelikle hem bulundukları ülkeden hem de ABD’den mezun olan öğrencilerimize, ABD’de üniversite okumanın da yollarını açıyoruz.

+
Ücretsiz Yabancı Dil Eğitimi

Lena Dil Okulları ile yaptığımız  işbirliği sonucunda, dünyaca ünlü Rosetta Stone online yabancı dil eğitim platformunu, kurs boyunca tüm öğrencilerimize ücretsiz sunuyoruz.

+
Almanya Job Center İşbirliği

Almanya resmi makamlarından aldığımız Job Center akreditasyonu ile, uygun şartları taşıyan Almanya’daki öğrencilerimiz TechPro Education’dan tamamen ÜCRETSİZ eğitim alma şansına sahipler.

+
Türkçe ve İngilizce Kurs Seçenekleri

Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde eğitim verdiğimiz kurslarda, bunlardan birine kaydolan öğrencimize, diğerinin kayıtlarını da tamamen ücretsiz olarak açıyoruz. 

+
Proje Tabanlı Eğitim

Öğrendiğiniz konuları, eğitim boyunca yapacağınız çok sayıda mini proje ve kurs sonundaki bitirme projesiyle uygulama fırsatı bulacaksınız.

+
Mentörlük Hizmetleri

Mentörlerimiz, haftalık oturumlarda ve ihtiyacınız olan her an yanınızdalar. Mentörlerimiz öğrenme sürecinizi birebir takip ederek bilgi eksiklerinizi tamamlıyor ve problemlerinize çözüm üretiyorlar.

+
Kariyer Desteği

Kariyer koçlarımız, size özel hazırladıkları kariyer planlarıyla kursa başladığınızdan işe girdiğiniz ana kadar yanınızdalar. Resume & CV hazırlama, Linkedin profili oluşturma ve mülakat hazırlık konularında tam destek sağlıyoruz.

+
Küçük Çalışma Grupları

Anlaşılmayan konular ya da herhangi bir nedenle dersi takip edememiş öğrencilerimize özel küçük çalışma grupları oluşturuyoruz.

+
Zengin Dokümantasyon

Uzman hocalarımız tarafından hazırlanan Java Soru Bankası, Salesforce Apex Soru bankası ve güncel diğer dokümanlarımızla konuların pekişmesini sağlıyoruz.

+
Soru Çözüm Dersleri

Her hafta anlatılan dersle ilgili ekstra 160 dakika soru çözümü yapıyoruz.

+
Zengin Multimedia Kaynağı

Boş vakitlerinizde çalışmanız için, ders kayıtlarından derlediğimiz ya da özel olarak oluşturduğumuz 15-20 dakikalık video kayıtları sunuyoruz.  

+
Mülakat Hazırlık

4 dilde gerçekleştirdiğimiz Mock Interview’larla uluslarası düzeyde sizi iş mülakatlarına hazırlıyoruz. Kurs bitiminde ise, mülakatlarda çok sorulan konuları tekrar edeceğiniz 4 haftalık özel bir mülakat hazırlık bootcampi yapıyoruz.  

+
Geniş Bir Network

4 yılı aşkın süredir binlerce mezunumuzla birlikte oluşturduğumuz, teknoloji ve kariyer odaklı çok geniş bir networkün desteğini, eğitim ve iş bulma sürecinde her an yanınızda hissedeceksiniz.

+
Gündüz & Gece Esnek Ders Saatleri

Gündüz ya da gece, günün hangi dilimi sizin için uygunsa o programı tercih edebilirsiniz.

Öğrencilerimizden

Mezunlarımızın Çalıştığı Şirketler

TechPro Education mezunları, dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinde göz alıcı pozisyonlarda çalışıyorlar. Siz de onlardan biri olabilirsiniz!

TechPro Education Mavi Soft
TechPro Education Huawei
TechPro Education PNC Bank
TechPro Education Avansas
TechPro Education ETIYA
TechPro Education Tech Mahindra
TechPro Education Infosys
TechPro Education Capgemini
TechPro Education Walmart
TechPro Education CapitalOne
TechPro Education Vanguard
TechPro Education ZLTECH
TechPro Education Best Buy
TechPro Education Accenture
TechPro Education Ziraat Bank


TechPro Education IBM
TechPro Education USB
TechPro Education Bank Of America
TechPro Education National Bank
TechPro Education Chase
TechPro Education Betclic
TechPro Education NEC
TechPro Education Mastercard
TechPro Education Defacto
TechPro Education Amazon
TechPro Education Vodofone
TechPro Education Mercedes
TechPro Education VISA
TechPro Education Porsche
TechPro Education The Hartford