Yazılım Eğitiminde Yeni Trendler
  • Ekim - 2023

Yazılım teknolojilerinin hayatımızı dönüştürdüğü modern dünyada, bu alandaki spesifik uzman ihtiyacı her geçen gün çeşitlenerek artıyor. TechPro Education, geleneksel eğitim kurumlarının yetersiz kaldığı bu alanda, nitelikli eğitim programları ve profesyonel kariyer desteğiyle sizi doğrudan mesleğe hazırlamaktadır.

2023 Mesleklerin Geleceği Raporu
  • Ekim - 2023

Bilgi teknolojilerinde yaşanan hızlı gelişmeler, iş dünyasını temelden değiştirerek bazı mesleklerin ortadan kalkmasına, bazılarının ise hızla büyümesine neden oluyor. Bu dijital dönüşüm sürecine ayak uydurabilmek için, bilişim ve yazılım alanındaki bilgi ve beceriler artık kaçınılmaz bir zorunluluk haline geldi. TechPro Education, teknolojik trendleri takip eden kariyer odaklı programlarıyla sizi geleceğin mesleklerine en iyi şekilde hazırlıyor.

Full Stack Java Developer Hangi Yeteneklere Sahip Olmalı?
  • Eylül - 2023

Full Stack Java Developer olabilmek için, ilgili programlama dilinin temelleri ve frameworklerine hakim olmaktan yazılım temel prensiplerini kavramaya kadar geniş bir yelpazede bilgi ve beceri gerekmektedir. TechPro Education’ın Full Stack Developer kursları, size bu alanda sektörde gerekli olan tüm bu donanımı kazandırmaktadır.