Ücretsiz Salesforce

60 saatlik Ücretsiz Salesforce kursuyla, dünya genelinde 150.000 şirketin tercih ettiği CRM yazılım platformunun temellerini öğrenin, canlı dersler ve mentörlük ile Salesforce ekosistemindeki büyüyen kariyer fırsatlarına hazırlanın.

Ücretsiz Salesforce (60 saat)

Yüksek gelirli ve prestijli bir kariyer arayışında mısınız? Salesforce’u duydunuz, merak ediyorsunuz ama karar vermekte zorlanıyor musunuz?

Dünya genelinde 150.000’den fazla şirket tarafından kullanılan Salesforce alanında sizi sıfırdan uzmanlık seviyesine çıkaran kursumuzun ilk 60 saati tamamen ÜCRETSİZ!

60 saatlik ücretsiz bu eğitim ile, Salesforce’un temel kavramlarını, giriş seviyesinde konuları ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz Salesforce kursumuzda 60 saat canlı dersin yanısıra, mentörluk oturumları, kariyer etkinlikleri ve deneyim paylaşımlarıyla sizlere zengin bir eğitim deneyimi sunuyoruz.

Neden Salesforce?

1. Müşteri ilişkilerini yönetmek, değişen dinamik koşullardan dolayı çok zorlaştığı için pek çok şirket artık Salesforce platformunu kullanmaktadır.

2. Dünya genelinde, bulut ortamında çalışan CRM yazılımı pazarında en büyük pay %23 ile Salesforce’a aittir. En yakın rakibi Microsoft, %5.7’de kalmaktadır.

3. Yazılım teknolojileri çok hızlı gelişmekte olup firmaların tek başlarına buna ayak uydurmaları çok zordur. Bundan dolayı, tüm çözümleri tek bir paket halinde sunan Salesforce’a talep her geçen gün artmaktadır. 

4. ABD merkezli pazar araştırma şirketi IDC’nin bir raporuna göre 2021’den 2026 yılına kadar Salesforce ekosisteminde 9.3 milyon yeni iş pozisyonu olması beklenmektedir.

5. Forbes’ın dünyanın en “Innovative” şirketleri listesinde Salesforce ilk sırada yer almaktadır.

6. Salesforce, bir şirketin ihtiyacı olan Satış, Pazarlama, Ticaret, Hizmet ve Analiz gibi hemen her alanda bulut ortamında profesyonel çözümler sunmaktadır.

7. Salesforce, her sektöre özgü de farklı çözümler sunmakta ve Slack, Mulesoft ve Tableau vb. gibi kendisine ait olan pek çok yan uygulama ile birlikte gelmektedir. 

8. Salesforce’un yapay zeka modeli olan Einstein GPT ile, bir şirketin bütün iş süreçlerine yapay zeka yeteneklerini entegre etmek mümkündür.

Neler Öğreneceksiniz?

A. ADMIN

  1. Data Modeling
  2. Object Relationship
  3. Roll-up Summary
  4. Formula
  5. Validation Rule      

B. DEVELOPER

  1. Data Types
  2. If Statements
  3. Ternary
  4. Switch On