Küçük Çalışma Grupları

Küçük Çalışma Grupları

KÜÇÜK ÇALIŞMA GRUPLARI & SORU ÇÖZÜM DERSLERİ

TechPro Education’da “Bu konuyu anlamadım”, “Dersten geri kaldım” gibi sorunlara yer yok. Anlaşılmayan konularla ilgili ya da herhangi bir nedenle dersi takip edememiş öğrencilerimize özel küçük çalışma grupları oluşturuyor ve geri kalmanıza izin vermiyoruz.

Serbest Çalışma Ortamı

Küçük çalışma grupları, öğrencilerin eğitmen ve diğer öğrencilerle rahatlıkla etkileşime geçtiği, anlaşılmayan konuların tekrar edildiği özgür çalışma ortamlarıdır.        

Soru Çözümleri

Bu oturumlarda düzenli olarak, iş mülakatlarına hazırlık açısından çok kritik olan soru çözüm dersleri yapılarak, konuların pekişmesi sağlanmaktadır.   

Konu Odaklı Yaklaşım

Öğrencilerimiz istedikleri konuyla ilgili Çalışma grubu talep edebilmekte veya istedikleri çalışma gruplarına katılabilmektedir.

İnteraktif Öğrenme

Aktif katılımın teşvik edildiği çalışma gruplarında anlama ve akılda tutmayı destekleyen dinamik bir öğrenme ortamı oluşmaktadır.

Paylaşım ve Etkileşim

Her bir çalışma grubu için, materyal paylaşımı ve iletişimi teşvik etmek için özel Slack kanallarımız bulunmaktadır. Bu şekilde, bilgileriniz, etkileşim ortamında kalıcı bir öğrenme deneyimine dönüşmektedir.